Desingpropaganda …. Vyšší úroveň nakupování!

Už na první pohled je vidět, že obchod Designporpaganda je stylovou záležitostí, která potěší každého, kdo hledá něco výjimečného. Velmi přátelský kolektiv mladých lidí Vás uvítá větou „ Vše si prohlédněte, chovejte se, jako doma…“ a Vy se tak opravdu začnete cítit. Nepřeberné množství doplňků, nábytku, úchvatných světel či dokonalé aranžmá jen umocňuje pocit stylově zařízeného domova. Pokud byste potřebovali s čímkoliv jakkoliv poradit, majitel pan Procházka si s Vámi velmi rád domluví osobní setkání, na kterém  se dozvíte vše, co potřebujete. V případě, že se rozhodnete a pořídíte si nový nábytek, samozřejmostí je jeho montáž a odvoz Vašeho starého nábytku na náklady Designpropagandy. Pokud si nejste jisti a váháte, nábytek je možné si zapůjčit a vyzkoušet si ho přímo u Vás doma!!!! Tuto nabídku považuji za absolutně skvělý nápad a měl by být inspirací pro další obchody, které se prodejem stylového nábytku zabývají.

 

 

U pana Procházky jsem našla značky, které jsem znala z Německa, jako je USM nebo Vitra systém a mohla jsem tedy doplnit interiér svého pražského bytu a musím říct, že ač je to již několik let, vše je neustále „cool“ , neokoukané a stylové. Jak píši na našich stránkách, domov je místem, které Vás má nabít energií a musíte se tam cítit, co nejpříjemněji a nejpohodlněji.. Já se tam tak cítím a vím, že i všichni mí přátelé, kteří za mnou jezdí z celého světa, mají totožný pocit…

Obchod Designpropaganda najdete na Vinohradské ulici číslo 34 a veškerý sortiment si můžete prohlédnout na www.designpropaganda.com  , určitě nebudete litovat !!!

 

Vaše Karin 

Publikováno 2.5.2016, autor: Karin Cossmann