Exkluzivní perla v srdci Prahy, jedna z nejkrásnějších klinik v Evropě….

Já i mí nejbližší přátelé jsme hledali v Praze kliniku, která nebude mít masovou klientelu,  bude absolutně profi, s nadstandardním vybavením, nejlepšími lékaři a nejmodernějšími technologiemi.

Kliniku, kde se člověk nebude cítit jako „další v pořadí“ ale jako výjimečný klient, na kterého má doktor čas i náladu. Hledali jsme opravdu dlouho a když už se zdálo, že skloubit vše výše zmíněné je absolutně nemožné, objevili jsme ji….  Absolutní perla v srdci Prahy, která nejenže splnila naše očekávání, ale dokonce je předčila!! BRANDEIS CLINIC www.brandeisclinic.cz , kterou vlastní naše výjimečná klientka Anna Brandejs.

 

Ať už se jednalo o mě, či o mé přátele, scénář byl vždy stejný. Naprostá profesionalita při přijetí na recepci, více než výjimečný přístup ošetřujícího lékaře, velmi milé sestřičky, které se snažily být nápomocny při hledání nejlepšího termínu pro další postup a opět vřelé rozloučení při odchodu… Chvíli jsme přemýšleli, zda jsme opravdu na klinice, nebo jsme si byli povyprávět se starými známými :-) .

Nedá mi nezmínit bezchybný přístup MUDr. Juraje Payera, který je naprostou špičkou ve svém oboru, práci jeho kolegy MUDr. Miloše Križka či skvělého anesteziologa MUDr. Jana Machače. Nemohu opomenout ani celý zbytek personálu, který je úžasný! Sestřičky, které se o Vás starají jako o vlastní, dokonalé jídlo, o které se stará Hotel Paříž http://www.hotel-paris.cz/ a vše ostatní je na Brandeis clinic absolutní špička.

Brandeis clinic povýšila medicínu a především pak přístup ke klientovi na absolutní vrchol! Jakýkoliv pobyt zde lze přirovnat k pobytu ve velmi luxusním spa, ze kterého se Vám nechce odcházet! Majitelka a kouzelná žena Anna Brandejs, která je na klinice stále a dohlíží tak nejen na její bezchybný chod ale i na „své“ pacienty, může být patřičně hrdá a pyšná!!! Tenhle projekt je totiž povedený od začátku až do konce!

Já i mí přátelé se na kliniku velmi rádi vracíme a neváháme ji doporučovat dál! Proto i komukoliv z Vás, kdo zvažujete jakoukoliv menší či větší úpravu nebo se chcete pouze poradit, doporučujeme navštívit Brandeis clinic! Určitě nebudete litovat a budete minimálně stejně nadšení jako my!

Jsem šťastná, že já i mí přátelé jsme našli do Brandeis clinic cestu a nenašli jsme zde „pouze“ skvělý servis ale také velmi vřelé přátelství s majitelkou Annou Brandejs. Aničko klobouk dolů! Těšíme se na naše další setkání! 

Vaše Karin

Publikováno 2.5.2016, autor: Karin Cossmann