Jmenuji se Karin a jsem tady pro Vás

Hledala jsem adresu pro svou kancelář, kterou jsem nakonec našla přímo v historickém centru Prahy v Ungeltu.

Řídím se mottem, že krásné nemovitosti by se měly prodávat správně. Proto je mým cílem najít pro každého klienta osobité a individuální řešení. Značka Karin Cossmann Real Estate nabízí jedinečnou kombinaci designu, marketingové zkušenosti a vysokou úroveň profesionálního jednání. V Praze je spousta nemovitostí s různými příběhy a já jsem šťastná, že se mohu stát součástí některých těchto příběhů.

Pracovní povinnosti mě přivedly i do Hotelu Josef, kam jsem jezdila už jako turista. V Josefu jsem nakonec potkala i svůj osud, svého manžela Manfreda. Dodnes všichni mí přátelé a klienti využívají výborného servisu tohoto jedinečného hotelu, o kterém se dozvíte více v některém z dalších článků na mém blogu.

Svatba

Jelikož jsem velkou milovnicí pejsků, tak i mé první kroky v Praze byly doprovázeny mou milovanou labradorkou Catynkou.

Caty

Každý kdo prošel ztrátou svého pejska ví, jak smutná taková událost je, proto jsme se s manželem rozhodli po třech měsících plných slz, pořídit nového člena rodiny a přinesli jsme si domů Amminu. Ammina je právoplatným členem našeho office teamu a pomáhá mi při poznávání okolí našich nemovitostí.

Ammina

Protože doba jde neustále kupředu, snažím se i já být neustále lepší a zdokonalovat se nejen v prodeji nemovitostí, ale také v komunikaci se svými klienty a potencionálními zájemci. Komunikace skrze sociální sítě je dnes nepostradatelným atributem každého úspěšného podnikatele a potřeba být neustále online se zvyšuje. Důvodem je nejen okamžité jednání a rekace v kteroukoliv denní či noční hodinu ale také touha sdílet unikátní a krásné zážitky a být tak klientům blíže. Budu se těšit na každodenní online čas, který věnuji Vám, svým klientům, zájemcům či fanouškům našich stránek a také na Vaši zpětnou vazbu, na kterou se budu snažit v každém případě reagovat. Mimo blog, který právě nyní čtete, pro Vás budu k zastižení také na našich facebookových stránkách a na Instagramu.

Karin

Těším se na příště Vaše Karin

Publikováno 2.5.2016, autor: Karin Cossmann