Karin Cossmann Real Estate Party

Už delší dobu jsem přemýšlela nad tím, že spolu se zavedením značky Karin Cossmann Real Estate, uspořádám večírek, kde se potkám se svými klienty a oficiálně představím svou novou společnost. Jelikož jsem ale velký perfekcionalista, čekala jsem na správnou chvíli… Na chvíli kdy bude spuštěný náš web, www.karincossmann.com  , který neustále zdokonalujeme, na chvíli, kdy bude perfektní  i veškerá naše prezentace.  Myslím, že načasování bylo naprosto dokonalé, stejně, jako prostor, který jsem pro večírek vybrala.

Přemýšlela jsem, kde v Praze budu moct své klienty a přátele pohostit, budeme mít soukromí, kde bude báječná atmosféra, skvělé jídlo, pití a interiér bude designově dokonalý. To vše a mnohem víc jsem našla v novém baru hotelu Josef  od světoznámé  architektky Evy Jiřičné, která neustále sbírá ceny za design a dělá báječnou reklamu České republice. 

Nepotrpím si na okázalost a kýč, proto se i můj večírek  nesl ve znamení jednoduchosti a elegance. Jak jsem se doslechla,  všem mým hostům se večírek líbil a cítili se hezky, stejně jako já v jejich společnosti.

Karin Cossmann Real Estate party byla první vlaštovkou, kterou jsem spolu se svým týmem vyslala. Chystám pro Vás akce, na které přizvu exkluzivní hosty, s kterými spolupracujeme. Vše se postupně dozvíte na mém blogu a máte se na co těšit :-)

Nezapomínejte nás sledovat na Facebooku a Instagramu!

Přeji Vám krásný týden

Vaše Karin

 

 

Publikováno 2.5.2016, autor: Karin Cossmann