Karin na cestách

j

Lipsko určitě nemůžete minout bez návštěvy fantastické Weinstube Am Brunnen. Okouzlující majitel pan Muller Vám doporučí delikátní víno, připraví báječné jídlo a Vy se cítíte, jako u přátel na skvělé večeři. Mohu vřele doporučit a pokaždé se zde ráda vracím! Více informací se můžete dočíst na www.weinstubeambrunnen.de !

e

Minulý víkend jsme cestovali do Krefeldu, kde máme spoustu přátel! Byli jsme navštívit manufakturu Engels Kerzen, www.engels-kerzen.de, navštívili jsme báječnou doktorku a moji nejlepší kamarádku Corinnu Burger www.dr-corrina-buerger.de a samozřejmě jsme skvěle jedli a pili J A to mají všechny naše cesty společné.. Skvělé jídlo, pití, přátelé a odpočinek.. Vždyť jak jinak lépe relaxovat.. Život se má žít, ne pouze přežívat a toho se s Manfredem držíme!

u

Z cest se vracíme vždy odpočatí a plní energie do práce! Já už se teď těším na naše další setkání zde na mém blogu, kde Vám postupně představím naše nemovitosti a jejich příběhy. Mezitím s Vámi budu ve spojení na Facebooku či na Instagramu, kde mě můžete kdykoliv kontaktovat. Těším se na Vás!

 

 

Vaše Karin

h

Publikováno 2.5.2016, autor: Karin Cossmann