Klaus Bürger, Corinna Bürger

S Klausem a Corinnou se znám více než deset let. Jsou to mí nejbližší a já jsem šťastná, že takové přátelství mám a velmi si ho vážím. Nevídáme se denně, ba ani týdně ale rozhodně to pokaždé stojí za to!

Klaus Bürger je výborný architekt, který se specializuje především na interiéry lékáren http://www.buerger-architektur.de/ a musím říct, že pokaždé když jeho díla vidím, zůstávám v němém úžasu. Každý, kdo chce výjimečný interiér a nejen lékárny se rozhodne pro architekta Klause Bürgera. Neksutečný cit pro detail propojený s estetickým cítěním na nejvyšší možné úrovni, to jsou díla Klause Bürgera. Od roku 1987 Klaus získává za své díla prestižní ocenění po celém světě. Klaus je velmi charizmatický a milý člověk jehož vytříbený vkus a cit pro umění jsou darem od pána Boha.

Jeho žena Corinna je velmi zkušenou a uznávanou lékařkou, www.med-SPA-krefeld.de  která se věnuje v poslední době úspěšně i  estetické medicíně. Protože se Corinna neustále zdokonaluje a nebrání se ani spolupráci s ostatními lékaři, při své návštěvě v Praze nezahálela a setkala se s Annou Brandejs, majitelkou jedné z nejluxusnějších klinik v Praze www.brandeisclinic.cz . O této klinice Vám napíšu více v příštím článku, protože stejně jako Corinna S Klausem tak i Brandeis clinic si zaslouží samostatný článek.

Klaus i Corinna jsou nejen báječnými přáteli, ale také lidmi, kteří patří ke špičkám ve svém oboru. Nezůstávají stát na místě a oba dva se neustále posouvají kupředu. Určitě k tomu přispívá i úžasné zázemí a pohoda, kterou si oba vzájemně dodávají. Ve své práci se vzájemně podporují, radí se a jsou si rovnocennými partnery jak v osobním, tak v profesním životě.

Je mi ctí Vás znát, Corinno a Klausi, jsem hrdá, že jsme přátelé a jste nám s manželem inspirací! Jste báječní !

Vaše Karin

Publikováno 2.5.2016, autor: Karin Cossmann