Kultura v Praze

Malý obchůdek s přátelskou atmosférou je pravý poklad v centru Starého Města! Navštivte stránky www.pietrobrunelli.cz nebo přímo Kláru v obchodě, určitě nebudete litovat.

fashion

Další akcí, které mi bylo ctí se účastnit byla vernisáž Spring 2015 v Hotelu Josef, kde jsem se setkala se spoustou zajímavých lidí. Hotel Josef je na akce podobného typu, jako stvořený. V Josefu si užijete nejen společenské akce ale také perfektní servis, delikátní jídlo, exkluzivní pití a společnost zajímavých lidí. Najdete zde nový designový bar, kam můžete zavítat na skleničku či úchvatnou terasu, která je jako stvořena na odpolední meeting. Hotel Josef je zárukou unikátních zážitků na Starém Městě bez zbytečného ruchu velkoměsta.

meeting

Na fotce s dlouholetou kamarádkou a skvělou  byznysmenkou  Ilonou Monferini z FIM Group, s kterou spolupracuji  mnoho let. Je radost spolupracovat s opravdovými profesionály!

ilona

Ačkoliv žiju v Praze již několik let, neustále objevuji nová a nová místa, která stojí za reference a doporučení. Proto se s Vámi jednou za čas ráda o tyto tipy podělím a zároveň se budu těšit na Vaši zpětnou vazbu. Vždyť nesmíme zapomenout, že kultura a aktivní společenský život je noblesním únikem od reality všedních dní..

Vaše Karin

podpis

 

Publikováno 2.5.2016, autor: Karin Cossmann