Milujeme farmářské trhy

Miluju čerstvé květiny, ovoce, sýry a pečivo! Ano, jsem velký gurmán :-) . Jsou večery, kdy se nám s Manfredem nikam nechce jít a vaříme si doma sami. Dáme si skleničku vína, povídáme si a kuchtíme.

Já na tohle naše vaření nakupuji nejraději právě na farmářských trzích nebo v malých krámcích na Starém Městě. Tohle nakupování má úplně jiné kouzlo než nákupy ve velkých nákupních řetězcích. U každého stánku si popovídáte s prodavačem, který Vám rád řekne o původu svých výrobků, nechá Vás ochutnat, co prodává,  dáte se do řeči s dalšími zákazníky a nasáváte atmosféru zcela vzdálenou nakupům v obchodních domech! Stejně jako v našem byznysu i v tomhle platí, že osobní jednání a empatie vůči zákazníkovi je naprostá důležitost!

 

Každý týden zde také pravidelně nakupuji květiny domů i do naší kanceláře a dokonce jsem k téhle voňavé neřesti zlanařila i část svého týmu a holkám už doma voní pivoňky taky!! Miluju květiny a snažím se jimi neustále obklopovat. Minulý týden to byly pivoňky, tenhle jsou to růže, další týden kdoví :-) .

Kdo ještě neobjevil kouzlo farmářských trzích, můžu jedině doporučit!! Určitě se tam potkáme!

Těším se na Vás

Vaše Karin

Publikováno 2.5.2016, autor: Karin Cossmann