Na cestách za plněním realitních snů…

Téměř obratem jsme prodali útulný byt v Dalimilově ulici, který nabízel výhled na Pražský hrad, stejně jako na národní památník na Vítkově. Tento velkoryse řešený atypický byt měl osobní výtah na privátní klíč, skvělou dostupnost do centra i na MHD a parkovací stání. Byt v Dalimilově ulici měl své kouzlo a je radost takovéto byty prodávat. Skoro bych řekla, že se takovéto byty prodávají samy. Ale ne, prodáváme je my :-)

Novým bonbonkem, který u nás v kanceláři máme, je byt ve Všehrdově ulici. Naprostá lahůdka. Byt v jedinečné lokalitě s výhledem na Pražský hrad, Kampu, Karlův most a Vltavu. To vše a mnohem více poskytuje jeden znejprestižnějších projektů posledních let - Rezidence Kampa.

Klasický neorenesanční dům přímo na rohu slepé ulice Všehrdova s nejlepším možným výhledem. Odkaz Malé Strany je patrný na každém kroku – nádherné barokní paláce, romantická zákoutí, stylové restaurace i klidná místa lákající k procházce a odpočinku. Společné prostory projektu představuje privátní zahrada ve vnitrobloku objektu. Velikost bytu je 86 m2. Byt má nové dubové parketové podlahy, 2 koupelny, samostatné WC, nábytek Rolf Benz, kuchyně Sýkora s vybavením značky Miele, ručně malované trámy a strop od italského designéra, zakázkové medailony s obrazy, garážové stání. Myslím, že tento byt je neopakovatelná příležitost k investici! Neváhejte se u nás informovat na více informací!

x

a

d

Každé nabrání či prodej nemovitosti je pro mne novou výzvou a vždy mám pocit, že splnit někomu sen o úžasném bydlení je zkrátka moje poslání.

Budu se těšit na další setkání na blogu a nezapomeňte se mnou komunikovat na Facebooku a Instagramu!

Vaše Karin

j

Publikováno 2.5.2016, autor: Karin Cossmann