Naty-Naty

Obchod Naty Naty se objevil na Senovážném náměstí před pěti lety. V té době jsem měla i já sídlo kanceláře na Novém Městě a Naty Naty se stalo výbornou adresou pro naše klienty, kteří si zařizovali dům nebo byt. Majitelka  Pavlína je báječná dáma, která mě i naše klienty vždy přivítala s otevřenou náručí a sklenkou presecca. Vždy si našla čas ukázat nám novinky, popovídat si a my jsme se tam vždy cítili velmi příjemně.

Naty Naty by se mělo stát synonymem pro pohodlí, luxus, vkusný design a vytříbenou eleganci. Jejich nábytek a doplňky mají  jedinečnou eleganci, která dělá domov, domovem. Žádné chladné rohy ani  sterilní prostředí! Miluji byty či domy z kterých sálá teplo a útulno, jsou vkusné, designové a sama mám takto svůj byt zařízený. A i když v mém bytě žiju už několik let, neustále se ho snažím zvelebovat a i díky Naty Naty se mi to skvěle daří!

Kdo si zařizuje byt, dům nebo se chce jen podívat na absolutní novinky ve světě krásných a luxusních věcí, určitě navštivte stránky www.natynaty.cz nebo ještě lépe navštivte přímo prodejnu na Senovážném náměstí! Určitě nebudete litovat a Pavlínka Rosendhal se o Vás postará! Takže za náš tým Naty Naty vřele DOPORUČUJEME!!

Přeji krásný den

Vaše Karin

Publikováno 2.5.2016, autor: Karin Cossmann