Osudové místo

Pro mě a mého muže Manfreda,  je tím místem Velden v Rakousku.. Měli jsme zde nádhernou svatbu v hotelu Seeschlossl, www.seeschloessl.at a každý rok, v termín našeho výročí se zde vracíme.

Kapacita hotelu  Seeschlossl je pouze pro 30 hostů, což zajišťuje maximální komfort pro páry, které netouží po přílišném ruchu a chtějí si užít své soukromí. Kolem hotelu je obrovský přírodní park s jezerem a pláží, kterou můžete kdykoliv využít..  Pokoje jsou ve vysokém standardu a veškerý servis je absolutně bezchybný. Samozřejmostí pak je, že s námi může cestovat i naše Amminka a je právoplatným hostem, o kterého je zde vždy výborně postaráno.

Za zmínku určitě stojí báječné snídaně na čerstvém vzduchu, které jsou zde delikátní! Ovoce, vajíčka, luxusní pečivo, čerstvé džusy, výborná káva… Vybere si zde opravdu každý, kdo si jídlo umí vychutnat a náležitě užít! Problém není ani snídani prodloužit a proměnit ji v brunch, který doplníte o výtečné víno a Váš den tak dostane úplně jiný náboj :-)

 

Okolí hotelu přímo vybízí k procházkám či tůrám, které s Amminkou přímo zbožňujeme. Čerstvý vzduch a čistá příroda je tím nejlepším lékem a balzámem na městem pocuchané nervy…

Pokud máte pár dní volna a nevíte, co s nimi, určitě se vydejte do Veldenu!! Zaručuji Vám, že se vrátíte odpočatí, zrelaxovaní a plni neopakovatelných zážitků….

Vaše Karin

Publikováno 2.5.2016, autor: Karin Cossmann