Re.Za selfish aneb věřte ve své sny…

Útulný obchod Re.Za selfish sídlí na Korunní ulici na Vinohradech. Samotná lokalita má velký potenciál a jak sama Tereza říká, připomíná svou koncepcí fashion ulice v zahraničí. My sami tuto lokalitu velmi dobře známe, protože jsme zde prodali několik báječných nemovitostí a momentálně zde máme k prodeji krásný loft se dvěma terasami v Mánesově ulici. Stejně jako Terka máme pocit, že jde o místo s báječnou atmosférou a investovat do nemovitosti právě zde, se rozhodně vyplatí!. Najdete zde vše, co potřebujete včetně  koncentrace úžasných ambiciozních lidí, kteří svou práci dělají s láskou.

Nápad mít svůj obchod měla Tereza v hlavě už delší dobu. Trápily ji problémy, které řeší nejedna z nás. Nekvalitní materiály, nesedící velikosti, jednotvárnost, šeď, průměr, nuda.. A když už něco našla, cena rozhodně neodpovídala kvalitě. Proto se rozhodla, jít za svým snem a začala si ho plnit. Cesta to rozhodně nebyla jednoduchá ale Terka je velká bojovnice! Jak bude obchod vypadat, věděla ještě dříve, než ho našla. Měla jasnou vizi, za kterou šla a které se držela. Vyplatilo se počkat a obchod, který si vysnila se opravdu objevil. Jak sama říká, byla to láska na první pohled. Inzerát našla pozdě v noci a ráno už volala makléřce, která ji prostor odprezentovala a Tereza se zamilovala. Interiér s každým detailem je taktéž její práce a musím říct, že vše je velmi vkusné a je vidět, že má Terka styl.

Co se týká produktů, které Terka nabízí, jsme absolutně nadšení!! Jedná se vždy jen o pár kousků z jedné látky, které si Tereza sama navrhuje a kreslí a švadlena ji je poté šije. Což znamená, že ve Vašich šatech rozhodně nebude chodit polovina Prahy :-) .  Kromě šatů zde najdete doplňky, jako jsou například šperky Les Lien  https://www.facebook.com/leslienjewelry  , úchvatně barevné a praktické kabelky a doplňky Libušky Řehákové www.lovelili.cz  či skvěle padnoucí botky!

Veškerý marketing a PR si děla Terezka sama a jak je vidět, dělá to skvěle. O báječnou reklamu, jako takovou se starají její zákaznice, které na Re.za selfish pějí samou chválu!  Jak Terka sama říká, z  klientek se staly její kamarádky, které ji posílají fotky z dovolené v Re.za modelech a má tak úžasnou zpětnou vazbu, za kterou je velmi vděčná. Svoji kolekci propaguje na facebookových stránkách, na instagramu či na stránkách http://reza.boutique/ .

Značka Re.Za selfish oslaví v září první narozeniny a musím říct, že za rok života, toho dokázala svépomocí víc, než mnohé značky, které jsou na českém trhu i několik let. Re.Za selfish je úžasným místem se skvělou atmosférou, perfektní lokalitou a báječnou majitelkou! Terka je člověk plný energie a její temperament Vás okamžitě strhne natolik, že si ji zkrátka musíte zamilovat. Mimo to je také velmi skromná, vděčná a pokorná, o čemž svědčí i fakt, že nyní jedná o rozšíření své značky na německý trh, čemuž se nebrání, ale ona chce zůstat na své adrese se svými klientkami. Tereza se ztotožňuje s myšlenkou, že člověk má věřit ve své sny a když tak pozoruju její příběh, nezbývá mi nic jiného, než souhlasit…

Přeji Vám krásný den

Vaše Karin

Publikováno 2.5.2016, autor: Karin Cossmann