Signal Fest 2015 aneb osvětlení nejhezčích budov v Praze

Lokalitu v centru Prahy miluju,a  i  to je jeden z důvodů, proč prodávám nemovitosti právě zde.  Neopakovatelná atmosféra a kouzlo centra Prahy je neoddiskutovatelné. Právě v těchto chvílích si  říkám, jak báječné je bydlet přímo v centru, mít vše ve skvělé dostupnosti a veškerou kulturu mít  přede dveřmi. Praha je světová a s tímto názorem se ztotožňuje i britský deník The Guardian, který Signal festival zařadil mezi deset nejlepších festivalů světla v Evropě.

Nejvíce mě uchvátila velkolepá sedmdesátimetrová instalace americké umělkyně Janet Echelma, kterou tvořila rozměrná barevná síť, která se étericky vznášela nad hlavami diváků.  Své instalace zde předvedla řada umělců ze zahraničí, ale také například významní čeští umělci jako David Černý nebo Petr Nikl. SIGNAL festival proměnil veřejný prostor hlavního města v zářící galerii.

 

Musím říct, že mě, jako milovníka architektury, nápad osvětlit budovy v Praze velmi potěšil a zpříjemnil mi podzimní večery. Praha se stává světovou metropolí a já jsem ráda, že mohu nabízet luxusní bydlení v samém centru jejího dění.

 

Vaše Karin

Publikováno 2.5.2016, autor: Karin Cossmann