Karin Cossmann

Má zkušenosti jako odborník na špičkové rezidenční nemovitosti nejen v Praze více než 15 let. Karin, která má rozmanité prodejní portfolio, má rovněž rozsáhlý mezinárodní dosah a rozšířené porozumění trhu s nemovitostmi.

Ať už je to kupující se kterým se potkává poprvé, prodejce luxusních nemovitostí nebo zkušený investor; Výjimečná úroveň služeb a profesionality společnosti Karin Cossmann v kombinaci s její pečlivou pozorností věnovanou detailům zajišťuje bezproblémový proces transakcí od začátku do konce.

Luxusními nemovitostmi v Praze se zabývá již od roku 2007, kdy úspěšně uvedla na trh luxusní realitní společnost Engel&Voelkers kterou vedla až do konce roku 2014. Od té doby řídí svoji kancelář Karin Cossmann Real Estate.

Karin rozená Češka, v 80. letech odchází do západního Německa, kde žila skoro 30 let. Praha jí přinesla štěstí nejen v podobě úspěšné kariéry ale také v životě, protože v Praze poznává svou životní lásku a dnes již manžela Manfreda. Oba pracují a žijí v historickém centru Prahy, kde je můžete potkat i s jejich fenkou výmarského ohaře, Aminou.

KARIN COSSMANN