Prodej

Osnice (Jesenice) u Průhonického parku

CENA

Na vyžádání

Exkluzivní pozemek pro stavbu vily v Průhonického parku, se stavebním povolením

JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST VLASTNIT POZEMEK 2000 m2 A POSTAVIT SI DŮM SVÝCH SNŮ

Exkluzivní budoucí novostavba vily spojující kombinaci výjimečné architektury, energetické úspornosti, designu a moderních technologií, spolu s rozlehlým pozemkem o velikosti 1932 m2. Pozemek se nachází v lukrativní a velice žádané lokalitě u Průhonického parku v Osnici (Jesenice), poskytuje nadstandardní soukromí a zároveň perfektní dostupnost do centra Prahy a na dálnici D1 Praha - Brno. 

Pozemek má ideální orientaci východ/jih/západ a je situovaný na konci slepé ulice. Kromě exkluzivního prostředí se jedná také o velice tichou a klidnou lokalitu s dalšími rozlehlými pozemky v okolí a novostavbami. Pouze 2 minuty chůze od pozemku se nachází vstupy do Průhonického parku.

Prodej je formou “share deal”, t.j. prodeje jednoúčelové společnosti, která vlastní jenom pozemek. To má pro kupujícího několik výhod, například nemusí dokládat původ prostředků.

Standardy budoucí vily: Jedná se o klasickou zděnou stavbu o celkové obytné ploše 369 m2, která je symbolem úsporného, ekologického a moderního bydlení. Svým velkorysým pojetím interiéru poskytuje spoustu prostoru pro velmi pohodlné a exkluzivní bydlení.

Vila má velký obytný prostor s kuchyní, 6 samostatných pokojů a 4 koupelny, půdorysy přízemí a prvního patra jsou k dispozici. Na pozemek vedou dva vjezdy, součástí domu jsou 4 garáže, další 4 stání jsou přímo na pozemku. Všechny inženýrské sítě včetně optiky.

Projekt má zajištěné územní rozhodnutí a platné stavební povolení. Je možné okamžitě začít stavět.

Místo poskytuje nadstandardní soukromí a zároveň perfektní dostupnost do centra Prahy a na dálnici D1 Praha - Brno. 

V lokalitě se nabízí několik pozemků jako stavebních, přičemž jsou mimo zastavitelné území dle ÚP nebo nezískají stavební povolení z důvodů vyčerpané kapacity čističky odpadních vod. Tento pozemek má platné stavební povolení a je možné ihned stavět. Možné projekt upravit změnou stavby před dokončením.

Územní plán umožňuje stavbu pouze jedné vily na pozemku.

Zjistit více

Údaje & vybavení

Počet ložnic

6

Počet koupelen

4

Užitná plocha

369 m2

Pozemek

1932 m2

Parkování, garáž

4x garáž, 4x stání