Prodej

Pokojná ulice, Šárecké údolí

CENA

Na vyžádání

Francouzská elegance: vila v Šáreckém údolí

Vstupte do luxusu a vytříbenosti s tímto vzácným architektonickým mistrovským dílem architekta Paolina Badou s 5 ložnicemi, 5 koupelnami a 2 kuchyněmi.

Tato pětipatrová rezidence zastrčená ve slepé uličce ve velmi vyhledávané čtvrti Divoké Šárky vyzařuje kouzlo francouzské vily. Současní majitelé dokončili kompletní projekt renovace v roce 2013 a zachovali eleganci a charakter nemovitosti díky kvalitě použitých materiálů a kalibru provedené práce.

Udržovaná zahrada a terasy, nabízejí rozsáhlé panoramatické výhledy. Vila je ideální volbou pro ty, kteří hledají sofistikovaný a pohodlný městský životní styl v jedné z nejžádanějších rezidenčních klidných čtvrtí Prahy. Tento dobře vybavený dům se může pochlubit elegantními místnostmi. Velká kuchyň s jídelnou, obývací pokoj a knihovna, pracovna, domácí spa a posilovna a několik ložnic. Garáž pro 2 auta a parkovací stání před domem.

Tento dobře navržený prostor je ideální pro zábavu, práci i pro každodenní život. Tato vynikající lokalita se nachází v dosahu centra.

Tento klenot je připraven jen pro vás.

Zjistit více

Údaje & vybavení

Počet ložnic

5

Počet koupelen

5

Užitná plocha

507 m2

Zastavěná plocha

151 m2

Velikost zahrady

1156 m2

Interiér

2x kuchyně

Terasa, balkon

Zimní zahrada, terasa

Parkování, garáž

Garáž pro 2 auta + parkování před domem