Prodáno

Pod Císařkou, Praha 5, Smíchov

CENA

Na vyžádání

Luxusní atriová vila

Samostatně stojící čtyřpatrová, atriová vila má vzdušný prosvětlený interiér. Nachází se v atraktivním prostředí lesoparku pod Strahovem, zaručuje dnes tak těžce splnitelný a preferovaný požadavek městského bydlení. Vila s vlastní zahradou je v dobré dostupnosti do centra města. K domu přísluší upravená zahrada se vzrostlými stromy, vila sousedí s okrajem městské zeleně (lesopark), kde se dále nebude stavět.

Na jižních stráních pražského Strahova, ve výjimečné lokalitě lesoparku, vzniklo v roce 2009 13 luxusních atriových vil, které svou atypickou architekturou představovaly vrchol moderního stavitelství. Architekti kladli důraz především na vzdušnost a prosvětlenost interiéru a zároveň elegantní jednoduchost exteriéru. Pověstnou třešničkou na dortu pak byla obytná místnost ve 3. NP s velkou střešní terasou, jako místem vhodným k meditacím či pořádání společenských „dýchánků”.

V přízemí se nachází garáž pro dvě auta, pokoj pro hosty, technická místnost, šatna. V prvním patře je velký obývací pokoj s kuchyní, zimní zahradou, jídelnou a velkorysým vstupem na terasu a zahradu. Ve druhém patře se nachází dva dětské pokoje, ke každému náleží vlastní koupelna.  Ve třetím paře je velká prosvětlená ložnice s terasou a vlastní koupelnou. Všechny prostory jsou vybaveny vestavěnými skříněmi, masivní dřevěnou podlahou, koupelny v kamenném obkladu Botticino se sanitou Flaminia a HuberKyoto, podlahové vytápění, klimatizace, centrální vysavač, bezpečnostní systém a plynový kotel.

Údaje & vybavení

Počet ložnic

4

Počet koupelen

5

Užitná plocha

539 m2

Pozemek

1205 m2

Zastavěná plocha

121 m2

Velikost zahrady

1084 m2

Podlaží

3

Terasa, balkon

ano

Parkování, garáž

ano