Prodáno

U Lužického semináře, Praha 1, Malá Strana

CENA

Na vyžádání

Stylové bydlení v historickém domě na Malé Straně

Půdní vestavba se 2 koupelnami a terasou s neuvěřitelně krásným výhledem na dominanty Prahy je situovaný ve 3. patře historické budovy. Dům stojí v exkluzivní lokalitě jen pár kroků od Karlova mostu, Vojanových sadů či Valdštejnské zahrady, v pěším dosahu Pražského hradu a dalších historických památek.

Přístup do jednotky je po schodišti s působivou atmosférou, výtah zde není. Byt tvoří vstupní prostor, na který navazuje zajímavě členitý otevřený prostor (studio) s obývací částí, plně vybavenou kuchyní, ložnicovou zónou a vstupem na terasu. Dále jsou zde dvě koupelny a technická místnost.

Jedna z koupelen je vybavena sprchou, druhá sprchou a vanou, obě mají designové umyvadlo, toaletu a bidet. Z nových oken je nádherný výhled na Pražský hrad a Petřín. V bytě jsou zrestaurované původní prvky. K vybavení dále patří klimatizace, dřevěné podlahy, přiznané trámy, bezpečnostní dveře, vestavěné úložné prostory a kvalitní kuchyňské spotřebiče.

V blízkosti je plno vyhlášených restaurací či příjemných kaváren a několik malých potravinových obchůdků. Veškeré další služby jsou k dosažení hromadnou dopravou, zastávka metra i tramvají Malostranská je jen pár kroků od domu.

 

Údaje & vybavení

Užitná plocha

155,4 m2

Pozemek

161 m2

Terasa, balkon

Ano, 5 m2