Prodej

Trojská ulice, Praha

CENA

Na vyžádání

Sunny Home TROJA

Jednou za život se vám naskytne taková prvotřídní příležitost „Troja Mansion“!

Atraktivní místo k bydlení Troja, objevili již v minulosti movití podnikatelé, umělci či diplomati. Ti už tenkrát pochopili, že sem nepronikne velkoměstský typ výstavby se širokými bulváry a náměstími, ale že se tu naopak uchová poklidná venkovská atmosféra s roztroušenými domy a vilami. 

Troja Estate má téměř 25 hektarový pozemek s výhledem na Trojské údolí s Vltavou a Prahu. Ideální samostatné vlastnictví s potenciálem rozvoje pro residenční nemovitost (10 ha) a zároveň možnost dalšího pozemku (13 ha) a viničního domu pro hosty (žádost o povolení se aktuálně zpracovává). Vzniká příležitost vytvoření jednoho z jedinečných a zajímavě složených pozemků v Troji. Existují další možnosti rozvoje (kupující si to ověří vlastním šetřením a due diligence).

Sunny Home TROJA (se stavebním povolením),

zbrusu nový současný zázrak. Nemovitost, předvádí nejvyšší kvalitu s nejkvalitnějšími materiály, ztělesňuje luxusní bydlení v Troji a je dokonalým místem s výhledy na Vltavu a Prahu. Tento dům je mistrovským výtvorem architektury Ing. Václava Hlaváčka z Studia Acht Architektura. Vila nabízí veškeré myslitelné vybavení. Obytný prostor se 4 ložnicemi a 4 koupelnami poskytuje dostatek prostoru pro přátele, rodinu, personál a zábavu. Vila nabízí soukromí a bezpečnost. Vybaveno nejmodernější technologií chytré domácnosti a skleněnými stěnami, které zesilují neuvěřitelné výhledy. Hlavní patro nabízí obývací pokoj, jídelní kout s rozlehlou kuchyní. O patro výše jsou dva dětské pokoje a partmá s ložnicí pro hosty. A v nejvyšším, patře krásné apartmá s hlavní ložnicí s prosklenými stěnami s výhledem.

Zjistit více

Údaje & vybavení

Počet ložnic

4

Počet koupelen

4

Interiér

Spa, vinotéka, šatna, fitness, technická místnost

Parkování, garáž

Ano

Výtah

Ano