Pronájem

Všenory, Praha - západ

CENA

Na vyžádání

Bydlení v zámeckém stylu nedaleko Prahy

Zámek ve Všenorech je ideální místo pro podníkání nebo bydlení.

V přízemí zámku se nachází prostorná vstupní hala s recepcí, čtyři oddělené místnosti a hygienické zázemí. Prostorným schodištěm je přístup do patra zámku. Otevřeným prostorem vstupní galerie je přístupná venkovní terasa, sloužící v létě jako místo odpočinku. V patře se nachází velký oddělený obývací prostor s otevřeným krbem, kuchyň s vestavěnými spotřebiči, oddělené toalety pro pány a dámy. Dále je zde centrální prostor pro stolování a oddělená kancelář.

Patro a podkroví je odděleno k rodinným účelům se třemi apartmány a vlastním sociálním zázemím a společnou čajovou kuchyňkou. Dva apartmány mají svůj krb s rozvody teplého vzduchu do všech prostor podkroví.

V suterénu zámku jsou klenuté skladovací prostory a je zde studna, jako vlastní zdroj vody. Dále je pod altánem klenutý vinný sklep o dvou prostorných místnostech, úžasný prostor pro skladování vína.

Zámek je obklopen velkým anglickým parkem se vzrostlými stromy, kde byl vybudován zahradní altán, který je využíván v létě jako letní odpočinkový prostor sloužící k obsluze zahradních akcí.

Zámek má dva vjezdy, hlavní reprezentativní a druhý obslužný. Dále jsou zde zapuštěné garáže pro čtyři automobily, nad garáží je terasa sloužící pro odpočinek na zahradě. Všenory jsou unikátním místem klidu s výbornou dostupností na letiště a do centra metropole.

_______________________________________________________________________________________________

Zámek ve Všenorech byl v 18. století barokní budovou k níž bylo později přistavěno druhé křídlo. Nynější pseudobarokní podobu zámku dal v letech 1928 - 1929 Hanuš Kasalický, potomek Jana Kasalického z Kaštic, vlastnící zámek do roku 1946.  K zámku náleží rozsáhlá zahrada se vzrostlými stromy ve stylu anglického parku.

Zjistit více

Údaje & vybavení

Užitná plocha

600 m2

Pozemek

10000 m2

Velikost zahrady

8991 m2

Podlaží

3

Interiér

zámecký

Terasa, balkon

ano

Parkování, garáž

garážové i venkovní stání