Karin na cestách

Publikováno 2.5.2016, autor: Karin Cossmann

Miluju cestování a vše s ním spojené! Cestovala jsem odjakživa ráda, avšak až teď s mým mužem Manfredem mají všechny cesty smysl a cíl..

Zvláštní kouzlo pak pro nás mají prodloužené víkendy! Cestujeme sami, s Amminkou, autem nebo letadlem… Ať už ale cestujeme jakkoliv, pokaždé je to jedinečné! V posledních čtrnácti dnech to byly hned dva takové víkendy! Minulý víkend v Lipsku a okolí a tento víkend v Krefeldu!

Lipsko má nádherné památky a nemovitosti! Navštívili jsme například Památník bitvy národů u Lipska, jehož autorem je německý architekt Bruno Schmitz.…

Kultura v Praze

Publikováno 2.5.2016, autor: Karin Cossmann

Poslední dobou je Praha plná společenských akcí a událostí. Člověk však musí mít štěstí při výběru a účastnit se těch opravdu vyjímečných. Já sama jsem se v poslední době zúčastnila dvou, o kterých bych se Vám ráda zmínila.

Začátkem minulého týdne jsem se s mým týmem zúčastnila skvělé dopolední párty v butiku Pietro Brunelli, který sídlí V Kolkovně 4 na Praze 1. Tento obchod s krásnou společenskou módou vlastní Klára Kratochvílová, která nás přivítala se sklenkou šampaňského a okouzlila nás absolutní profesionalitou a jedinečným přístupem.…

Jmenuji se Karin a jsem tady pro Vás

Publikováno 2.5.2016, autor: Karin Cossmann

Dobrý den, jmenuji se Karin a ráda bych Vám o sobě napsala pár řádků...

Po dlouhé době, kdy jsem žila vNěmecku jsem se opět vrátila do Prahy, kde jsem v roce 2007 založila první pobočku mezinárodní realitní kanceláře a pomohla této společnosti, která se soustřeďuje v západním světě na luxusní segment nemovitostí, dostat se do podvědomí náročné české klientely.

Jelikož jsem vždy toužila po vlastní firmě, která by prezentovala mou lásku k nemovitostem, designu a v první řadě práci s lidmi, rozhodla jsem se po osmi letech začít realizovat svůj sen a v roce2014 jsem…

Karin Cossmann Real Estate Party

Publikováno 2.5.2016, autor: Karin Cossmann

Ještě před létem než se všichni rozjedeme na dovolené a budeme odpočívat, jsem se rozhodla pozvat pár blízkých přátel a klientů a uspořádat párty v novém baru paní architektky Jiřičné, v hotelu Josef.